
Оновлена версія курсу з медичної генетики!
Цей курс створений для лікарів, медичних фахівців та всіх, хто прагне глибше зрозуміти роль генетики у сучасній медицині. Ви отримаєте структуровану та практичну інформацію про основи медичної генетики, сучасні методи діагностики та їхнє застосування у клінічній практиці.
До участі запрошуються лікарі усіх спеціальностей та фахівці лабораторної діагностики, які стикаються в своїй практиці з результатами генетичних досліджень, генетичними методами аналізу, випадками генетично детермінованих хвороб. Та спеціальності професіоналів з вищою немедичною освітою, які працюють в системі охорони здоров’я: Бактеріологія, Вірусологія, Генетика лабораторна, Клінічна біохімія, Лабораторна імунологія, Мікробіологія і вірусологія, Цитоморфологія / Клінічна лабораторна діагностика
🌟 Що нового в цьому курсі?
🔬 Оновлений контент – ще більше практичних прикладів та розборів реальних клінічних кейсів.
📊 Додаткові лекції – розширені теми щодо застосування генетики в різних галузях медицини.
🧬 Практичний модуль – можливість побачити роботу лабораторії (у розширеному тарифі).
Що ви отримаєте на курсі?
✅ Розуміння основ генетики та принципів роботи генетичних тестів.
✅ Практичні знання, які допоможуть інтерпретувати результати генетичних аналізів.
✅ Знання про спадкові захворювання, генетичні мутації та їхній вплив на здоров’я.
✅ Можливість отримати сертифікат БПР після тестування.
✅ Доступ до лекцій у зручному форматі.
📅 Коли стартує курс?
🗓 Старт навчання: 18 березня. Лекції щовівторка та щочетверга з 19:00 до 20:00
🎥 Формат: Онлайн + запис + практичні заняття (у третьому тарифі)
👩⚕ Для кого: лікарі всіх спеціальностей, зокрема педіатри, акушер-гінекологи, неврологи, онкологи, сімейні лікарі, а також лабораторні фахівці, біологи та медичні професіонали
💡 Не втрачайте можливість отримати сучасні знання з медичної генетики!
📲 Реєструйтеся зараз та отримайте знижку до 5 березня!
Найпоширеніші запитання:
Скільки триватиме курс?
3 місяці, з 18 березня до 12 червня 2025 р.
Який розклад занять (день тижня, час, тривалість)?
Зустрічі відбуватимуться щотижня, у вівторок та четвер, о 19:00.
Одна лекція триватиме 60 хвилин + сесія питання-відповіді.
Як буде відбуватися підключення на заняття?
Перед кожним заняттям зранку, у день лекції ви отримуватимете індивідуальне посилання на підключення.
Чи будуть домашні завдання?
Так, раз на тиждень потрібно буде виконати домашнє завдання для закріплення отриманих знань.
Чи отримуватиму зворотний звʼязок від лекторів щодо виконання домашнього завдання? Протягом якого часу я отримаю цей зворотний звʼязок?
Так, кожне домашнє завдання буде перевіряти лектор, який надав ДЗ і вірні відповіді будуть викладені в чаті курсу.
Чи буде впливати виконання домашнього завдання на отримання сертифікату?
Ні, сертифікат ви отримуєте за результатами тестування, яке буде організовано наприкінці курсу. Домашнє завдання має на меті самоперевірку знань.
Як отримати сертифікат?
Наприкінці курсу ви отримаєте інструкцію щодо отрмання сертифікату учасника заходу з нарахуванням балів БПР. Потрібно буде пройти успішно тестування.
Чи впливатиме відвідуваність на отримання сертифікату?
Так. Учасник має можливість отримати сертифікат участі за умови присутності онлайн на лекціях не менше 70% загального часу, тобто відвідати мінімум 15 лекцій.
Чи можна дивитися лекції у записі та скільки будуть доступні ці записи?
Після закінчення лекції, на наступний день на вашу пошту надійде посилання на запис. Це посилання буде дійсне до кінця курсу та після його закінчення ще 2 місяці.
Як я можу задати питання під час навчання?
Ви можете задавати питання після завершення лекції, онлайн. А також є можливість написати на пошту конкретному лектору. Або написати у загальну групу у телеграм-каналі.
Де знайти електронні адреси лекторів?
Електронні адреси лекторів ви отримаєте у листі, що надійде на вашу пошту за декілька днів до початку курсу.
Чи можна оплатити по безготівковому рахунку за реквізитами компанії?
Так, звісно. Під час реєстрації на курс, оберіть “оплата за рахунком” і з вами звʼяжуться менеджери компанії. Також ви можете написати на пошту або у вайбер і наш менеджер вас проконсультує.
Обирайте формат навчання, який підходить саме вам!
Тариф «Слухач»
(лекції + сертифікат слухача)
📌 Доступ до всіх лекцій
📌 Доступ до чату
📌Можливість поставити питання та отримати відповідь від лектора
📌 Сертифікат слухача (без балів БПР)
💰 Вартість до 14 березня: 3000 грн
💰 Вартість після 14 березня: 4000 грн
💰 Знижка для груп від 5 осіб: 2700 грн/учасник
💰 Знижка для груп від 10 осіб: 2400 грн/учасник
Тариф «Сертифікований учасник»
(лекції + сертифікат БПР)
📌 Все, що в попередньому тарифі
📌 Фінальне тестування
📌 Сертифікат про проходження курсу з балами БПР
💰 Вартість до 14 березня: 7000 грн
💰 Вартість після 14 березня: 9000 грн
💰 Знижка для груп від 5 осіб: 6300 грн/учасник
💰 Знижка для груп від 10 осіб: 5600 грн/учасник
Тариф «Поглиблене навчання»
(лекції + сертифікат БПР + практичне заняття)
📌 Все, що в тарифі “Сертифікований учасник”
📌 Два практичні офлайн заняття у генетичній лабораторії
💰 Вартість до 14 березня: 12000 грн
💰 Вартість після 14 березня: 15000 грн
💰 Знижка для груп від 5 осіб: 10800 грн/учасник
💰 Знижка для груп від 10 осіб: 9600 грн/учасник
Лектори:

Наталія Матійців
Кандидат біологічних наук, доцент кафедри генетики і біотехнології Львівського національного університету імені Івана Франка. Генетик-консультант у науковому медико-генетичному центрі «ЛеоГЕН» https://orcid.org/0000-0002-1582-2037. Викладає дисципліни: «Генетика», «Медична генетика», «Основи репродуктивної біології людини», «Медико-генетичне консультування». Галузь наукових інтересів – морфологічні характеристики та генетична регуляція дегенерації мозку дрозофіли, пошук профілактичних та терапевтичних засобів, генетика старіння, генетичний контроль поведінкових реакцій.

Галина Макух
Генетик, доктор біологічних наук. Науковий керівник молекулярно-генетичної лабораторії НМГЦ «Leogene», Завідувачка регіонального центру неонатального скринінгу, КНП «Львівський обласний клінічний перинатальний центр». https://orcid.org/0000-0001-7749-5353 . Автор понад 200 наукових публікацій, 4 патентів на корисну модель та патенту на винахід.

Маргарита Ніколенко
Генетик, доктор медичних наук, директор МБЦ «Геном». https://orcid.org/0000-0002-0231-7496. Провідний фахівець з питань комплексної пренатальної діагностики вроджених та спадкових захворювань, пренатального скринінгу, генетичної діагностики та генетичного консульутвання. Експерт МОЗ України, викладач кафедри акушерства, гінекології та перинатології НУОЗ України імені П.Л.Шупика. Автор 102 наукових публікацій у провідних вітчизняних та закордонних виданнях. Член ESHG, ISPD, ISUOG, ESHRE.

Іванна Шиманська
(генетик, PhD, керівник відділу наукових досліджень та розробок, науковий співробітник молекулярно-генетичної лабораторії НМГЦ “Leogene”, генетик регіонального центру неонатального скринінгу, КНП “Львівський обласний клінічний перинатальний центр”). -доктор філософії в галузі біології; -спеціаліст з генетики лабораторної; -член ESHG (European Society of Human Genetics); Основні інтереси: вдосконалення та модифікація наявних методів ДНК діагностики, розробка та впровадження нових, проведення та аналіз даних, отриманих з використанням технології NGS.

Наталія Гулеюк
Кандидат біологічних наук, провідний науковий співробітник відділення діагностики спадкової патології ДУ “Інститут спадкової патології НАМНУ”. Науковий співробітник наукового медико-генетичного центру “ЛеоГен”. https://orcid.org/0000-0001-7697-4117, Scopus Author ID: 36992225200. Наукові інтереси: цитогенетичні та молекулярно-цитогенетичні аспекти порушень репродуктивної функції у людини, їх значення у комплексі досліджень, скерованих на преконцепційну профілактику репродуктивних втрат, роль довжини теломер у відтворенні людини.

Марія Душар
Лікар генетик, місце праці – науковий медико-генетичний центр «ЛеоГЕН». Професійне звання лікаря отримала після закінчення Вроцласької Медичної Академії імені Сілезьких П’ястів, Польща. Головний вид діяльності – медико-генетичне консультування здебільшого дітей із підозрою на генетичну патологію, проте не виключенням є пацієнти дорослого віку та подружні пари перед плануванням вагітності. Автор та співавтор статей https://orcid.org/0000-0001-5454-8184. Бере участь в наукових дослідженнях щодо лікування рідкісних генетичних патологій. Удосконалює знання з медичної генетики в Україні та за її межами.

Євгенія Шаргородська
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник Інституту спадкової патології НАМНУ, асистент кафедри пропедевтики педіатрії та медичної генетики Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Генетик-консультант у науковому медико-генетичному центрі «ЛеоГЕН» https://orcid.org/0000-0003-0240-4765. Викладає дисципліну: «Медична генетика. Галузь наукових інтересів – репродуктивне здоровʼя, звичне невиношування вагітності, великомасштабні дослідження, повногеномний пошук асоціацій.

Марія Вальчук
Цитогенетик. 12 років працювала в Інституті патології крові та транфузійної медицини в м. Львів. Проходила стажування у Інституті ім. Склодовської-Кюрі (Варшава, Польща) в цитогенетичній лабораторії за напрямком онкогематологія. Працює генетиком у медико-генетичному центрі “ЛеоГЕН”. Галузь наукових інтересів – цитогенетичні зміни при онкогематологічних захворюваннях. Діагностичні та моніторингові можливості цитогенетичних методів при онкогематологічних патологіях.