Back

ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КУРСІ

Генетичне консультування в гінекологічній практиці: від пренатального скринінгу до тератології»
 

5000 грн

Діє спеціальна пропозиція для груп:

група від 5 до 9 осіб – 2500 грн/учасник

група 10 та більше осіб – 2000 грн/учасник

Будь ласка, пройдіть реєстрацію та вас автоматично перенаправить на сторінку оплати.
Оплата за групу здійснюється за одним рахунком. Для додаткових деталей реєстрації та оплати груп, напишіть, будь ласка, на адресу: foundation.rimon@gmail.com

Загальна інформація

📅 Дати та розклад
Курс складається із 7 онлайн лекцій


▶️ Доступ до перегляду

– Доступ до кожного заняття курсу буде надходити на Вашу пошту за день до початку Заняття та у день заняття за 1 годину до початку

– Якщо Ви не отримали доступ за 1 годину до початку заняття – напишіть нам на пошту foundation.rimon@gmail.com

УВАГА❗️ Не передавайте нікому ваш логін та пароль, адже вони індивідуальні і переглядати записи можна лише з одного пристрою. Якщо хтось зайшов за вашим логіном і паролем – ви вже не зможете одночасно переглядати записи.

 

🎥 Терміни доступу до записів

Запис курсу буде доступний протягом 2 місяців після завершення. До 28.02.2025р.


🗣 Комунікація із доповідачами

Для комунікації з викладачами Ви можете писати в чаті під час прямого ефіру заняття (якщо питання виникають під час лекції) або писати в Telegram-чаті та на електронну адресу foundation.rimon@gmail.com (вказуйте свої прізвище та імʼя), якщо питання виникає після лекції.  

👨‍💻👩‍💻 Комунікація із технічною підтримкою курсу
Щодо організаційних питань – ви можете писати на пошту foundation.rimon@gmail.com  або звертатися за номером телефону +380990105039

До участі запрошуються:

представники спеціальностей: Лабораторна генетика, Медична генетика, Педіатрія, Неврологія, Репродуктологія, Акушерство та гінекологія, Загальна практика — сімейна медицина, Клінічна лабораторна діагностика, Патологічна анатомія, Терапія.

• лікарі усіх спеціальностей та фахівці лабораторної діагностики, які стикаються в своїй практиці з результатами генетичних досліджень, генетичними методами аналізу, випадками генетично детермінованих хвороб. Та Спеціальності професіоналів з вищою немедичною освітою, які працюють в системі охорони здоров’я: Генетика лабораторна, Цитоморфологія / клінічна лабораторна діагностика

Старт

30 жовтня

Розклад

щосереди о 19:00

Тривалість

7 тижнів

Формат

Онлайн 

Мова

українська

Сертифікат*

20 балів

Лектор:

Наталія Матійців

Кандидат біологічних наук, доцент кафедри генетики і біотехнології Львівського національного університету імені Івана Франка. Генетик-консультант у науковому медико-генетичному центрі «ЛеоГЕН» https://orcid.org/0000-0002-1582-2037. Викладає дисципліни: «Генетика», «Медична генетика», «Основи репродуктивної біології людини», «Медико-генетичне консультування». Галузь наукових інтересів – морфологічні характеристики та генетична регуляція дегенерації мозку дрозофіли, пошук профілактичних та терапевтичних засобів, генетика старіння, генетичний контроль поведінкових реакцій.

Програма:

30.10 Заняття 1

Пренатальний скринінг. 

Мета скринінгу під час вагітності. Роль вікового ризику. Комбінований скринінг. Маркери патології плода. Індивідуальний ризик. НІПТ (неінвазивний пренатальний тест): принцип методу та інтерпретація результату. Покази для пренатальної діагностики. 

 

06.11 Заняття 2

Пренатальна діагностика.

Мета та завдання інвазивної діагностки. Біопсія ворсин хоріону. Амніоцентез. Кордоцентез. Ризики ускладнень та ефективність. Плацентарний мозаїцизм. Вибір методу генетичного аналізу. 

 

13.11 Заняття 3

Клінічні випадки пренатального скринінгу та діагностики. 

 

20.11 Заняття 4

Навикове невиношування вагітності.

Критерії навикового невиношування. Генетичний фактор спонтанного переривання вагітності. Особливості каріотипу. Інші фатори: анатомічні, АФС, ендокринні. Імунологічний фактор. Фактори ризику тромбофілії. Загальні рекомендації з планування вагітності, роль генетичних тестів у них. Скринінг пари на носійство рецесивних мутацій. 

 

27.11 Заняття 5

Генетичні аналізи у репродуктології.

Покази для генетичних аналізів при обстеженнях з приводу безпліддя. Особливі рекомендації за умови наявності генетичних причин зміни фертильності. ПГД (передімплантаційна генетична діагностика): покази, методи, інтерпретація результатів. 

 

04.12 Заняття 6

Клінічні випадки генетичної діагностики за навикового невиношування та у програмі ДРТ (допоміжних репродуктивних технологій). 

 

11.12 Заняття 7

Тератологія.

Історія виникнення тератології – талідомідна трагедія. Типи тератогенів. Критичні періоди розвитку плода. Лікарські засоби, як потенційні тератогени – принципи оцінки ризику. Алкоголь та розвиток ФАС. Метаболічні особливості матері як можливі тератогенні фактори. Біологічні тератогени. TORCH інфекції. Фізичні тератогени. 

Найпоширеніші запитання:

7 тижнів, щосереди буде лекція

Зустрічі відбуватимуться щотижня, у середу, о 19:00.
Одна лекція триватиме 60 хвилин + сесія питання-відповіді.

Перед кожним заняттям ви отримуватимете індивідуальне посилання на підключення: за 1 день до лекції, за годину у день лекції, та коли розпочнеться лекція. А також після завершення лекції – на пошту надійде лист з записом.

Ні. На даному курсі не передбачені домашні завдання.

Так. Учасник має можливість отримати сертифікат участі за умови присутності онлайн на лекціях не менше 70% загального часу, тобто відвідати мінімум 5 лекцій.

Після закінчення лекції, через пару годин на вашу пошту надійде посилання на запис. Це посилання буде дійсне до кінця курсу та після його закінчення ще 2 місяці.

Ви можете задавати питання після завершення лекції, онлайн. А також є можливість написати на пошту foundation.rimon@gmail.com. Або написати у загальну групу у Telegram-чаті..

Так, звісно. Напишіть, будь ласка, на нашу пошту – foundation@rimon.in.ua або у вайбер номер вайберу і менеджер вас проконсультує.

*Захід внесено до Переліку заходів БПР 2024 року. Бали нараховуються за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку відповідно до Наказу Міністерства охорони здоров’я України від 22 лютого 2019 року №446

№1002420 Майстер-клас «Генетичне консультування в гінекологічній практиці: від пренатального скринінгу до тератології»

Умови отримання сертифіката:

• Успішне проходження тестування з кількістю правильних відповідей не менше 60%, яке відбудеться ВИКЛЮЧНО в останній день заходу 11 грудня.

• Присутність на заняттях – не менше 70% часу (необхідно бути присутнім онлайн мінімум на 5ох заняттях)

Після успішного проходження тестування:

• Ви отримаєте сертифікат учасника 20 балів протягом 21 календарного дня.